KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624095
nr 1462 4095
Tom Hold. Signerad, daterad 1887, Fågelbo. Olja på duk, 26x30, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:21:40
500 kr
900 kr
1.100 kr
2.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr